Otel İşletme

Sitemizin en sevilen oyun kategorilerinden olan işletme oyunları, yeni bir oyuna daha ev sahipliği yapıyor. Siz oyun severlerimizin için sitemizde aktif ettiğimiz Otel İşletme oyununda bir görevliyi kontrol ederek otelin işletmesini idare edeceksiniz. Kendine özel oyun yapısı ile sizlere farklı bir deneyim yaşatmayı planlayan oyunumuza giriş yaptığınızda karşınıza toplam 7 adet oda geliyor. Her bir odanın içerisinde yerleştirmiş olduğunuz müşteriler kalmaktadır. Kısa bir süre sonra odanın içerisinde kalan müşteriler sizin bulunduğunuz resepsiyonu arayarak sizden bir takım şeyler istemektedirler. Sizlerde arayan odanın kapısının üzerine tıklayarak isteğini karşılayabilmek için bir görevli göndereceksiniz. Böylece müşterinizin istediğini yerine getirerek onları memnun etmiş olursunuz. Her memnun ettiğiniz müşteri başına belirli oranda puan alırsınız. Böylelikle oyundan yüksek skorlar ile ayrılabilirsiniz. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuza giriş yapabilmek için yüklenme işleminin tamamlanmasının ardından play butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.
sponsorlu bağlantılar
yorumlar
Cinsiyet :
Erkek
Kız
cinare
cok guzel bi oyundur
20/04/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
melek
çoooooooooooooooooooooookk ggüüüüüüüüüüüüüüüzeeeeeeeeeeeeel
04/01/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
inci
cok guzel kizlar size katiliyorum bence mukemmel her kese tavsiyw ederim eylenmek icin arda girip boyle oyunlar oynuyorum kizlar opuldunuz by site cok guzel cok beyendim oyunlar desen ayri bir guzel bayidim uzun sozun kisasi her sey mukemmel
21/08/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
sonqul
cok quzel beyendim oscar odulunu almali bu oyun
21/07/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
çiğdem
ben bu oyunu çok sevdim panopa
30/05/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
merve
ya oyun kaç saattir açılmıyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11/05/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
çok da güzel degil
23/02/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
zeyneb
salam. men azerbaycanliyam.9 yasim var.bu oyun guzel.her kese tavsiye ederim.bu oyunu kim yazeibsa ellerine saliq.
22/02/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
seda
poop da ne la
08/02/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
nisan
evet. HARIKA BI OYUN BU. SIZEDE ONERIRIM BU OYUNU.
01/02/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız